Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvojumu saņems «Bauskas alus» grāmatvede

Ekonomikas ministrijā (EM) trešdien, 4. jūnijā, pasniegs apbalvojumu «Godazīme» tirdzniecības nozares labākajiem darbiniekiem. Apbalvoto vidū arī SIA «Bauskas alus» galvenā grāmatvede Zinaīda Jēgere. 

Latvijas Tirgotāju asociācijas (LTA) projektu vadītāja Ilze Ķuzāne-Tāle informē, ka ik gadu tiek godināti labākie Latvijas tirdzniecības, ēdināšanas un pakalpojumu uzņēmumu darbinieki. Apbalvojumus pasniedz nominācijās «Labākais ražotājs», «Labākais tirgotājs», «Labākais ēdinātājs» un «Labākais grāmatvedis». Nominantus izvirza uzņēmuma vadība par labiem sasniegumiem darbā, uzņēmējdarbības veiksmīgu attīstību un konkurētspēju. Šī balva arī popularizē labākos uzņēmumus un darbiniekus.

Tituls «Labākā grāmatvede» piešķirts SIA «Bauskas alus» galvenajai grāmatvedei Zinaīdai Jēgerei. Viņa pierādījusi sevi kā precīzu, uzticamu darbinieci ar radošu pieeju ikdienas situācijām. Kolektīvs ir drošs, ka sarežģītās situācijās var paļauties uz viņas padomu un palīdzību.

Kopējais darba stāžs Z. Jēgerei ir 46 gadi. Viņa strādājusi kopsaimniecībā «Brunava», Mežotnes selekcijas izmēģinājumu stacijā,  Bauskas rajona Lauksaimniecības pārvaldē, kā arī Bauskas PMK. No 1981. gada Z. Jēgere strādā SIA «Bauskas alus».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas