Apbalvos pilsētas pedagogus 7

Astoņus pilsētas pedagogus godinās valsts svētku pasākumā 18. novembrī. Ar dažādām balvām viņus sveiks Bauskas pašvaldība. Kopumā apbalvošanai dažādās nominācijās izvirzīti vairāk nekā desmit pilsētas izglītības iestāžu darbinieki. Viņu kandidatūras izvērtēja Bauskas Domes Izglītības, kultūras un sporta jautājumu komitejas sēdē 12. novembrī. Iesniegumus pedagogu apbalvošanai bija rakstījušas izglītības iestādes, rajona Izglītības pārvalde, bija arī audzēkņu vecāku parakstīta vēstule.Komitejas priekšsēdētājs Raitis Ābelnieks informē, ka «Swedbankas» balvu - portatīvo datoru -, kā arī Domes atzinības rakstu saņems Bauskas 1. vidusskolas direktors Raimonds Žabovs, 2. vidusskolas skolotāja Rita Skorodihina un pamatskolas direktore Izolde Krāģe.Domes balvu «Gada skolotājs» par mūža ieguldījumu saņems vakara vidusskolas direktore Jeļena Žuravļova un pirmsskolas izglītības iestādes «Pasaulīte» skolotāja Gaida Sīmane. Savukārt balvu par profesionālu un radošu pedagoģisko darbību saņems Bauskas mūzikas skolas skolotāja Līga Jaunliniņa, pirmsskolas izglītības iestādes «Zīlīte» skolotāja Valentīna Punenova, kā arī Kristīgas pamatskolas skolotāja Vija Vīgupa.

Pievieno komentāru

Komentāri 7

bietē

nu tad tagat katru dienu rakstīs par to kas jau visiem zināms, bet vel nekas nav noticis!!! varbūt jau varētu sākt rakstīt , ka 31 decembrī būs salūts!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 17:10

tāpat vien

vismaz izlasiet rakstu un tad rejat, apbalvošana būs 18.novembrī tas jau vel būs tikai..

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 15:56

Dimedrols

rakstam "Tiks pārcelta darba diena" gan fotografs ir pacenties un uzfotografejis "parcelto darba dienu" :))

Rezumē: fotografs pirms fotografe izdoma, vai varbut var pasakumu nofotografet neizejot no redaksijas vai pameklet kada arhiva! ja nu neko neizdodas atrats, ko darisi, jadodas fotografet :D :D :D :D :D :D

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 14:52

kardamons

Par fotografiju palasi sikiem burtiem! ta ir no redakcijas arhiva, tatad fotografs nav nevienu bildi uztaisijis :D :D :D

Auza ar butu varejis ar mobilo uzbildet kaut vai...

Bet sakiet paldies, ka atkal neielika kadu bildi ne par temu ar uzraxtu "Attēlam ir ilustratīva nozīme" :D :D :D :D

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 14:48

fotogrāfam bietē

Kas tev te ko staidros, neredzi ka pat fotogrāfs pa visu pasākuma uztaisījis vienu bildi pēc kuras tad mums ir arī jāiegūst priekšstats par pasākumu, laikam piemētās un vairāk nebijis spējīgs bildēt!!! Jocīgs BDz jums tas fogogrāfs!!!

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 13:55

??

A par ko Žabovs šo godu izpelnījies, varbūt var paskaidrot sīkāk???

pirms 12 gadiem, 2008.11.13 13:18

Vietējās ziņas