Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Apbalvoti konkursa «Sējējs – 2013» laureāti 2

Rīgā, kultūras pilī «Ziemeļblāzma», piektdien, 25. oktobrī, zemkopības ministre Laimdota Straujuma sveica konkursa «Sējējs – 2013» laureātus un veicināšanas balvu saņēmējus. Apbalvoto laukkopju vidū ir arī Bauskas novada zemnieki.

Konkursa grupā «Lauksaimniecības kooperatīvs» veicināšanas balvu ministre pasniedza Bauskas novada lauksaimniecības pakalpojumu kooperatīvās sabiedrības «Saimnieks V» vadītājai Mārītei Ķikurei. Par labāko šajā grupā atzīta Pārgaujas novada piensaimnieku kooperatīvā sabiedrība «Straupe».

«Bauskas Dzīvei» M. Ķikure pauda gandarījumu par darba novērtējumu: ««Sējējā» mūs sumināja arī pirms pieciem gadiem. Vērtētāji, kas šovasar skatīja saimniecību, uzteica pēc 2007. gada notikušo izaugsmi.»
Svinīgajā godināšanas pasākumā sveikt M. Ķikuri bija ieradies kooperatīva biedrs Atis Slakteris.

Viņš uzteica vadītājas darbīgumu, centību, mērķtiecību. Lauku dzīves pārzinātājs, konkursa «Sējējs» dalībnieku vērtētājs žurnālists Ēriks Hānbergs «Bauskas Dzīvei» pauda prieku par kooperatīvu attīstību pēdējos gados.

Lauksaimnieku godināšanas pasākumā piedalījās valsts augstākās amatpersonas. Saeimas priekšsēdētāja Solvita Āboltiņa savā uzrunā uzsvēra izglītošanās lomu, kas arvien vairāk veicinās lauku attīstību. Valsts prezidents Andris Bērziņš apgalvoja, ka lauksaimnieki ir laimīgi cilvēki, jo sarūpējuši saviem bērniem stabilu nākotni.

Par svinību viesu muzikālo baudījumu gādāja dziedātājs Daumants Kalniņš, ballē muzicēja «L tipa» orķestris, Daiga Petkeviča un Normunds Jakušonoks.

Vairāk lasiet laikraksta «Bauskas Dzīve» drukātajā versijā pirmdien, 28. oktobrī.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas