Apgāžas kravas mašīna Valles pagastā

Vecumnieku novada Kurmenes pagastā 15. maijā vīrietis vadīja automašīnu «Audi-80», būdams 1,84 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.
Savukārt Vecumnieku novada Valles pagastā 15. maijā vīrietis, stūrējot kravas transportlīdzekli «Scania R 450», netika galā ar automašīnas vadāmību, nobrauca no ceļa, un automobilis apgāzās, no kravas izbira zāģbaļķi. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 16. maijā saņemta informācija par 47 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 16. maijā saņemta informācija par 200 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 106 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 54 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas