Aprīlī spēlēs labākie basketbola klubi

Tikai dažas spēles vēl ir atlikušas «Pafbet» Igaunijas un Latvijas basketbola līgās. Paredzēts, ka no 8. līdz 11. aprīlim Rīgā notiks sešu spēcīgāko klubu tikšanās, lai sadalītu apvienotās līgas medaļas. Pašlaik sacensības notiek katrā valstī atsevišķi.

Ne visai veiksmīgi sezonu izdevies pabeigt iecavnieka Linarda Jaunzema klubam «Pärnu Sadam» – piedzīvots jau trešais zaudējums pēc kārtas. 4. martā ar 71:76 klubs piekāpās līgas līderiem «BC Kalve/Cramo». L. Jaunzemam mačā 12 punkti un sešas atlēcošās bumbas. Vienībai palicis pēdējais mačs 24. martā ar «TALTECH» vienību, bet jau tagad ir skaidrs, ka komandai būs otrā vieta turnīra tabulā.

Latvijā savukārt kārtējā neveiksme cīņā par pirmo trijnieku BK «Liepāja» vienībai, kuru pārstāv iecavnieks Dāvis Geks. 10. martā viesos BK «Liepāja» guva spārnojošu panākumu – ar 98:75 pārspēta BK «Ogre». D. Gekam šajā spēlē gan tikai astoņi punkti. Tomēr 13. martā savās mājās zaudējums pret «VEF Rīga» ar 74:85, kas vēl vairāk samazināja cerības izcīnīt trešo vietu, – liepājniekiem ir desmit uzvaras, BK «Ogre» 13 panākumi. D. Gekam šajā mačā 13 punkti. Komandai palikušas vēl četras spēles, no tām trīs pret līgas līderiem, kas nebūt nevieš cerības, ka izdosies izcīnīt bronzu. Toties par ceturto vietu nav nekādu šaubu – piektajā vietā esošajai «Valmiera Glass VIA» ir sešas uzvaras un palikušas trīs spēles.

Tikmēr par otro vietu turnīra tabulā turpina cīnīties bijušā baušķenieka Nikolaja Mazura trenētais BK «Ogre». Pēdējā mačā 14. martā gan zaudējums «Valmiera Glass VIA» ar 85:90, kā rezultātā ogrēniešiem ir par vienu zaudējumu vairāk nekā BK «Ventspils». Atlikušajās četrās spēlēs BK «Ogre» būs divreiz jātiekas ar «VEF Rīga» vienību, vienreiz ar BK «Ventspils» un vienu reizi ar komandu «Latvijas Universitāte». Lai izcīnītu otro vietu turnīra tabulā, būs jāparāda īsti brīnumi, bet trešā vieta un dalība sešu spēcīgāko vienību turnīrā jau ir praktiski garantēta.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas