Apskādē auto Dārza ielā Bauskā

Bauskā, Dārza ielā, 2. decembrī līdz šim nenoskaidrots automašīnas vadītājs uzbrauca stāvēšanai novietotai automašīnai «Audi A6» un no notikuma vietas aizbrauca, par to neziņojot policijai, tādējādi pārkāpjot likumā noteikto kārtību. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 2. decembrī saņemta informācija par 20 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 2. decembrī saņemta informācija par 99 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 91 administratīvā pārkāpuma lēmums, tajā skaitā 41 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa un viena velosipēda zādzība. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas