Apstiprināti konkursa «Mēs savam novadam» rezultāti

Bauskas novada domes sēdē pieņemts lēmums par projektu konkursa «Mēs savam novadam 2021» pašvaldības finansējuma ieguvējiem. Naudu saņems 11 no 17 konkursa dalībniekiem. Vislielāko iedzīvotāju atbalstu savam projektam ieguva Vecsaules pagasta mednieku klubs.

Tāpat kā pirms gada, arī šogad novada finansējuma ieguvējus noskaidroja, apvienojot divus vērtējumus. Vispirms projektus izvērtēja konkursa komisijas locekļi, un tad līdz 15. aprīlim iedzīvotāji varēja balsot par projektiem, kurus paši vēlas atbalstīt. Par rezultātiem informē Bauskas novada domes sabiedrisko attiecību nodaļa.

Visvairāk iedzīvotāju balsu saņēma Vecsaules pagasta mednieku kluba projekts ««Medniekmuiža» sildies un baudi». Viņiem gan viens no augstākajiem komisijas vērtējumiem, gan 9751 iedzīvotāju balss – lielākais saņemto balsu skaits. Otru lielāko iedzīvotāju balsu skaitu ieguva biedrības «Bauskas prātnieks» projekts «Dambretes atgriešanās» – 6901. Trešais iespaidīgākais balsojums bija biedrības «Sadarbības tilts» projektam «Veloparka izveidošana Gailīšu pagasta Uzvaras ciemā» – 3480 balsu.

Komisija visaugstāk novērtēja biedrības «Sadarbības tilts» projektu, biedrības «Bauskai un mūzikai» projektu «Skansēta» un biedrības «Meistars Gothards» projektu «Paralēles». Tomēr biedrības «Meistars Gothards» projekts saņēma diezgan maz balsu iedzīvotāju balsojumā un finansējumu neieguva.

Vislielāko līdzfinansējumu paredzējusi biedrība «BM studio» projektam

«Interaktīvā grāmata «Krieviņu novada noslēpumi» un krieviņu kultūrvēstures videokurss» – papildus pašvaldības finansējumam projektā plānots ieguldīt 3410 eiro. Otrs lielākais līdzfinansējums ir biedrībai «Bauskas prātnieks» – 600 eiro, kā arī vairāk par 400 eiro paredzēja ieguldīt divas biedrības. Biedrība «Bauskai un mūzikai» paredzēja līdzfinansējumu 406,84 eiro. Ceraukstes pagasta attīstības biedrība «Rudenāji» projektā «Visu redzu, visu dzirdu!» bija iecerējusi papildus ieguldīt 496 eiro, bet viņiem kopējā vērtējumā 13. vieta un finansējumu saņemt neizdevās. Daļēju finansējumu piekrita saņemt nodibinājums «Darīt un darboties», kas ar projektu «Bērnu rotaļu laukuma izveide «Ejam ārā»» palika 11. vietā.

Bauskas novada pašvaldība šī gada martā izsludināja projektu konkursu «Mēs savam novadam 2021», kur paredzētais finansējums projektu īstenošanai bija desmit tūkstoši eiro. Projekta mērķis ir veicināt sabiedrībai nepieciešamu, sabiedriski nozīmīgu projektu un pasākumu īstenošanu Bauskas novada teritorijā, uzlabojot dzīves kvalitāti novada iedzīvotājiem, kā arī veicināt atbildību par savas dzīves vides un dzīves kvalitātes uzlabošanu un attīstīt sadarbību starp pašvaldību, nevalstiskajām organizācijām un uzņēmējiem.

 

 

Iesniedzējs

Projekts

Pašvaldības finansējums (eiro)

Organizatoru līdzfinansējums

(eiro)

Biedrība «Vecsaules pagasta mednieku klubs»

«Medniekmuiža» sildies un baudi

1000

78,77

Biedrība «Bauskas prātnieks»

Dambretes atgriešanās

978,57

600

Biedrība «Sadarbības tilts»

Veloparka izveidošana Gailīšu pagasta Uzvaras ciemā

1000

0

Biedrība «Laiks jauniešiem»

Medijpratības nodarbības «Tīrs saturs virtuālajā vidē»

970

40

Biedrība «Dzirnupīte»

Mazo satiksmes dalībnieku ābecīte

851,66

20

Biedrība «Dzīvotprieks Bauskas novada pierobežā»

Apdzīvotu vietu publiskās infrastruktūras atjaunošana

1000

294,7

Biedrība «Latvijas SOS Bērnu ciematu asociācija»

Airējot uz priekšu

760

95

Biedrība «BM studio»

Interaktīvā grāmata «Krieviņu novada noslēpumi» un krieviņu kultūrvēstures videokurss

1000

3410

Biedrība «Bauskai un mūzikai»

Skansēta

996,71

406,84

Biedrība «Mākslas Ceplis»

Cepļa laipa Lielupē

972,27

90

Nodibinājums «Darīt un darboties»

Bērnu rotaļu laukuma izveide «Ejam ārā»

470,79

0

 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas