Apzog automobili Bauskā

Bauskā, Dārza ielā, 25. maijā automašīnai «Volkswagen Amarok» tika sabojāta magnetola un aizdedzes atslēga, kā arī no transportlīdzekļa salonā esošā naudas maka nozagti 120 eiro. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. maijā saņemta informācija par 13 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti divi administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. maijā saņemta informācija par 125 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 66 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 22 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi kriminālprocesi. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas