Apzog garāžu Brunavas pagastā 2

Bauskas novada Codes pagastā 2. jūnijā vīrietis brauca ar velosipēdu bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām, kā arī atteicās no pārbaudes alkohola koncentrācijas noteikšanai. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Pionieru ielā, 2. jūnijā vīrietis, vadot automašīnu «BMW X5», krustojumā nedeva ceļu automobilim, kas brauca pa galveno ceļu, notika sadursme. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.
Bauskas novada Brunavas pagastā, sabojājot piekaramo atslēgu, 2. jūnijā iekļūts garāžā, no tās nozagts «HPG» trimeris un «Kraft & Dele» ūdenssūknis. Lietas pašlaik meklēšanā. Sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 2. jūnijā saņemta informācija par 23 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 18 administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 2. jūnijā saņemta informācija par 127 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 67 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 28 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un četras velosipēdu zādzības.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

s

Lietas meklēšanā, sāksts kriminālprocess. Pietiek te skrebelēt muļķības, neviens neko nemeklē un nemeklēs. Debilisms. Uz policiju nevar paļauties.

pirms gada, 2020.06.11 21:30

helo

tur 100% vieni un tie paši uzdarbojās, bet policijai vienalga. Pārāk daudz sistemātisku notikumu vienā pagastā.

pirms gada, 2020.06.12 22:58

Vietējās ziņas