Apzog īpašumu Viesturu pagastā

Laika posmā no 26. jūlija līdz 11. augustam Rundāles novada Viesturu pagastā, attaisot durvju piekaramo atslēgu, no īpašuma nozagts trimeris «Husquarna» un benzīns. Lietas pašlaik meklēšanā. Par notikušo ir sākts kriminālprocess, portālu informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 11. augustā saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 11. augustā saņemta informācija par 93 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 70 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 36 par ātruma pārsniegšanu. Fiksēti desmit ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas