Apzog mājokli Iecavas pagastā 1

Bauskas novada Iecavas pagastā, atspiežot mājokļa durvis, 22. septembrī no dzīvesvietas nozagts urbjmašīnas «Makita» komplekts 98 eiro vērtībā, elektriskais zāģis 68 eiro vērtībā un skaidrā naudā 75 eiro. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 22. septembrī saņemta informācija par septiņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 22. septembrī saņemta informācija par 77 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 97 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 41 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Fiksēti 14 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas