Apzog māju Codes pagastā

Bauskas novada Codes pagastā, uzlaužot durvis, 21. septembrī iekļūts mājā, no kuras nozagti juvelierizstrādājumi, bižutērija, monētu kolekcijas un skaidra nauda.

Codē mājas iemītniekiem nodarītais materiālais zaudējums tiek precizēts. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. septembrī saņemta informācija par deviņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 11 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. septembrī saņemta informācija par 92 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 96 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 61 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Fiksēti seši ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas