Apzog māju Dāviņu pagastā

No 13. līdz 20. novembrim Bauskas novada Dāviņu pagastā, izsitot loga stiklu, iekļūts mājā, no kuras nozagta fotokamera, zāģis, krūmgriezis, saksofons un citas mantas.

Apzagtajam Dāviņu pagasta namam nodarīts materiālais zaudējums 1030 eiro vērtībā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt no 19. līdz 20. novembrim Bauskā, Plūdoņa ielā, no neaizslēgtas automašīnas «Renault Laguna» nozagta somiņa, kurā atradās dokumenti un nauda. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess.

Notikuši arī ceļu satiksmes negadījumi. Tā 20. novembrī Bauskas novadā uz autoceļa A7 vīrietis vadīja automašīnu «Scania R450» sakabē ar piekabi, kad no transportlīdzekļa atdalījās divas aizmugurējās riepas un sabojāja pretējā virzienā braucošās automašīnas «Iveco» un «Mercedes Benz». Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Bauskas novada Codes pagastā līdz šim nenoskaidrots automašīnas «Volkswagen Touran» vadītājs, veicot apdzīšanas manevru, 20. novembrī izraisīja sadursmi ar automašīnu «BMW-525» un aizbrauca no notikuma vietas, par to neziņojot policijai likumā noteiktā kārtībā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Bauskas novada Dāviņu pagastā 21. novembrī vīrietis, kuram piemērots tiesas liegums vadīt transportlīdzekļus, stūrēja automašīnu «BMW-530». Pārbaudes laikā arī konstatēts, ka vīrietis sēdies pie stūres, būdams alkohola reibumā. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. novembrī saņemta informācija par septiņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti seši administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. novembrī saņemta informācija par 71 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 37 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 20 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākti divi administratīvā pārkāpuma procesi un divi kriminālprocesi. Reģistrēti 15 ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas