Apzog māju Iecavas novadā

Iecavas novadā 8. jūnijā konstatēts, ka caur logu ir iekļūts kādā mājā un nozagtas dažādas mantas – portatīvais dators «Hewlett Packard», mobilais tālrunis «Nokia», kā arī 320 eiro skaidrā naudā. Lietas pašlaik meklēšanā. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 8. jūnijā saņemta informācija par 16 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti septiņi administratīvā pārkāpuma protokoli. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 8. jūnijā saņemta informācija par 99 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēts 51 administratīvā pārkāpuma protokols, tajā skaitā 15 par ātruma pārsniegšanu un viens par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti 17 ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietušas divas personas. Reģistrētas trīs velosipēdu zādzības un divas zādzības no mājokļa. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas