Apzog māju Iecavas pagastā

Laikā no 7. līdz 13. jūlijam Bauskas novada Iecavas pagastā, uzlaužot durvis, iekļūts kādā lauku mājā, kur no garāžas nozagts zāģis, zāles pļāvējs un krūmgriezis. Nodarīts materiālais zaudējums 950 eiro vērtībā. Policijā par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Kalna ielā, 13. jūlijā vīrietis vadīja automašīnu «Ford Mondeo» un neieturēja drošu distanci, tādējādi izraisīja sadursmi ar automobili «Volkswagen Passat». Sadursmē sabojāts automašīnas piekabē esošais zāles pļāvējs «Stiga». Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Arī citur mašīnas nav sadalījušas ceļu. Tā Bauskas novada Codes pagastā 13. jūlijā vīrietis vadīja automobili «Opel Insignia» un izraisīja sadursmi ar divām citām automašīnām. Negadījumā automobiļa «Opel Insignia» vadītājs guva traumas un tika nogādāts ārstniecības iestādē. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 13. jūlijā saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 16 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 13. jūlijā saņemta informācija par 135 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 65 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 39 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess un divi administratīvā pārkāpuma procesi. Fiksēti 19 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas