Apzog māju Iecavas pagastā

Bauskas novada Iecavas pagastā, atlaužot logu, 27. jūlijā iekļūts kādā mājā, no kuras nozagti juvelierizstrādājumi 96 eiro vērtībā. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas (VP) Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Vēl, pēc VP ziņām, Bauskā, Dārza ielā, 27. jūlijā tika sabojāts automašīnas «Volkswagen Passat» priekšējais lukturis. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 27. jūlijā saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti septiņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti divi ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 27. jūlijā saņemta informācija par 103 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 65 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 37 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Fiksēti 17 ceļu satiksmes negadījumi, vienā cietusi viena persona. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas