Apzog riteni Bauskā; lietas tajā pašā dienā atrastas

Bauskā, Skolas ielā, 21. aprīlī tika konstatēts, ka no kāda velosipēda nozagts sēdeklis un aizmugurējais ritenis, kas tajā pašā dienā tika atrasti un atdoti to likumīgajam īpašniekam, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 21. aprīlī saņemta informācija par astoņiem gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 17 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 21. aprīlī saņemta informācija par 121 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 176 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 133 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process un viens kriminālprocess. Fiksēti deviņi ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena zādzība no mājokļa un viena velosipēda zādzība.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas