Apzog saimniecības ēku Īslīces pagastā 2

Laika posmā no 5. līdz 12. decembrim Bauskas novada Īslīces pagastā, pārzāģējot piekaramo atslēgu, no saimniecības ēkas nozagtas četras riepas ar diskiem, trimeris «Stiga», zāles pļāvējs un skrūvspīles. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Savukārt 12. decembrī Iecavā, Rīgas ielā, vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,29 promiļu alkohola reibumā. Pārbaudē konstatēts, ka vīrietim nav likumā noteiktā kārtībā iegūtas transportlīdzekļa vadīšanas tiesības. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process.
Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 13. decembrī saņemta informācija par 21 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 13 administratīvā pārkāpuma lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Zemgales reģiona pārvaldē 13. decembrī saņemta informācija par 61 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 89 administratīvā pārkāpuma lēmumi, tajā skaitā 52 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti pieci ceļu satiksmes negadījumi, divos ir cietušas divas personas.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Es

Bet atklajiet kaut vienu zadzibu, nevis tikai uzsakat kriminalprocesus.

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.14 21:08

Donecka

Vieni zaglun tesoes liets nemakle nestiek zagļus jo sagli policija ka nespci taf nltiek grutieni

pirms 5 mēnešiem, 2020.12.22 00:04

Vietējās ziņas