Apzog saimniecības ēku Mežotnes pagastā 1

Bauskas novada Mežotnes pagastā 2. maijā no saimniecības ēkas nozagti dažādi elektroinstrumenti – leņķa slīpmašīna «Bosch», motorzāģis «Husqvarna», krūmgriezis «Milwaukee», zāģis «Bosch», perforators «Makita» u. c. Lietas pašlaik meklēšanā. Sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Notikuši vēl dažādi likumpārkāpumi. Bauskas novada Mežotnes pagastā 2. maijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,27 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Iecavas novadā, Zālītē, 2. maijā vīrietis stūrēja automašīnu «Mazda», būdams 1,43 promiļu alkohola reibumā, kā arī bez transportlīdzekļa vadīšanas tiesībām. Par notikušo ir sākts kriminālprocess.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 2. maijā saņemta informācija par 11 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 19 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā viens par automašīnas un viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.  

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 2. maijā saņemta informācija par 120 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 96 administratīvā pārkāpuma protokoli, tajā skaitā 47 par ātruma pārsniegšanu un četri par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā. Fiksēti seši ceļu satiksmes negadījumi. Reģistrēta viena automašīnas zādzība, viena zādzība no mājokļa un viena laupīšana.   

Pievieno komentāru

Komentāri 1

????

Vēl ilgāk būs Covid-19, būs lielākas zādzības. Protams mūsu deputāti barosies vairāk????????????????????????

pirms gada, 2020.05.03 20:05

Vietējās ziņas