Apzog trīs personas Rīgas ielā Bauskā 3

Bauskā, Rīgas ielā, 12. maijā trim personām nozagti personu apliecinoši dokumenti, bankas kartes, mobilie tālruņi, skaidra nauda un portatīvais skaļrunis. Par notikušo sākts kriminālprocess, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 12. maijā saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 12 administratīvo pārkāpumu lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 12. maijā saņemta informācija par 105 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 96 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 30 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti seši ceļu satiksmes negadījumi, trijos ir cietušas trīs personas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

xui

Nē, Dolāram brālēni ciemos atbraukuši.

pirms mēneša, 2021.05.13 19:16

Vietējās ziņas