Ar auto ietriecas stabā Vecsaules pagastā 1

Bauskas novada Vecsaules pagastā, piebraucamajā ceļā uz Zvaigzni, 30. janvārī plkst. 12 automašīnas «Mazda 2» 1963. gadā dzimusi vadītāja, būdama neuzmanīga, nobrauca no ceļa un ietriecās laternas stabā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Notikuši arī nodarījumi pret vispārējo kārtību un drošību. Tā Bauskā, Mazajā Salātu ielā, 30. janvārī plkst. 23.28 konstatēts, ka 1977. gadā dzimusi sieviete dzīvo bez derīga personu apliecinoša dokumenta un nav deklarējusi dzīvesvietu. Tajā pašā adresē fiksēts, ka arī 1974. gadā dzimis vīrietis dzīvo bez derīga personu apliecinoša dokumenta. Abiem noformēts administratīvā pārkāpuma protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 30. janvārī reģistrēti 104 notikumi. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 90 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 34 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu un viens par agresīvu braukšanu. Fiksēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi, cietusi viena persona. Reģistrētas divas zādzības no mājokļa

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Bosiks

Es ar zem egles vakar piedeklarējos,bet ja nopietni,kā padumjajos laikos vajadzēja pripisku žitelstva!!! Kāda kuram daļa kur deklarets,jo tā visa ir pokazuha---mēs strādājam!!!

pirms gada, 2020.02.01 18:35

Vietējās ziņas