Ar automašīnu ietriecas mājas sētā 3

Pagājušajā nedēļā divos satiksmes negadījumos bojātas automašīnas un nozagti divi velosipēdi, informē Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece. 

Bauskas novada Gailīšu pagastā uz brauktuves Bauska–Gailīši–Lietuvas robeža 13. jūnijā kāda 1991. gadā dzimusi autovadītāja bija spiesta izvairīties no nenoskaidrota transportlīdzekļa. Lai glābtu situāciju, sieviete ar «VW Golf» nobrauca no ceļa, auto ietriecās sētā un apgāzās.

Neuzmanības dēļ neliela sadursme 12. jūnijā notika Iecavā, Rīgas ielā. Tur 1953. gadā dzimis vīrietis ar mašīnu «Opel Monterey» atpakaļgaitā uzbrauca stāvošam automobilim «Opel Tigra».

Savukārt Vecumnieku novada Vecumnieku pagastā bez braucamrīkiem palikusi kāda ģimene – no neaizslēgtas garāžas nozagti divi velosipēdi – sudrabots un melns. Par notikušo sākts kriminālprocess.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

hehe

Nenoskaidrota automašīna :D .. smīdinat tak tālāk.. bwm x5 - meitenei patraucēja un nedeva ceļu.Un uzminiet kam tā mašīna pieder.. protams uzvarnieki par to vislabāk zin, it īpaši kas ar viņu draudzējas...

pirms 5 gadiem, 2015.06.15 18:03

Vietējās ziņas