Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar Bauskas novada uzņēmējiem tiksies novembrī 2

Iecerēts organizēt Bauskas novada uzņēmēju un pašvaldības pārstāvju tikšanos. Tā izlemts iniciatīvas grupas sanāksmē otrdien, 29. oktobrī.

Bauskas novada administrācijas sabiedrisko attiecību speciāliste Lelde Podniece informē, ka deputāti Inita Nagņibeda, Mārīte Ķikure, Mārtiņš Ruža un Arnolds Jātnieks tikās, lai apspriestu vietējo uzņēmēju un pašvaldības sadarbības iespējas nākotnē. Deputāti ir vienisprātis, ka pašvaldības izveidotā Uzņēmējdarbības konsultatīvā padome nav attaisnojusi savu lietderību. Tādēļ viņi vēlas veicināt uzņēmēju un pašvaldības diskusiju, organizēt regulāras tikšanās.

Pirmā šāda uzņēmēju un vietējās varas pārstāvju saruna varētu notikt novembra otrajā pusē. Uzņēmēji ieteikumus vai jautājumus par tikšanās norisi aicināti sūtīt deputātam M. Ružam.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

zemniece, pa pusei uzņēmēja

Izskatās, ka tikās tikai deputāti, a kur ir no malas kaut viens uzņēmējs? var jau gudri spriest...

pirms 6 gadiem, 2013.10.30 18:51

Pa pusei uzņēmējai

Ziņai ir arī teksts, ne tikai bilde. Pēdējā rindkopa: "Pirmā šāda uzņēmēju un vietējās varas pārstāvju saruna varētu notikt novembra otrajā pusē. Uzņēmēji ieteikumus vai jautājumus par tikšanās norisi aicināti sūtīt deputātam M. Ružam."
Lūdzu, iesaistieties, ierosiniet sev atbilstošu laiku un ierodieties. Tad varēs gudri spriest.

pirms 6 gadiem, 2013.10.30 21:11

Vietējās ziņas