Ar «BMW» markas auto izraisa sadursmi Ceraukstes pagastā

Nedēļas nogalē fiksēti transportlīdzekļu vadītāji dzērumā, kā arī notikuši ceļu satiksmes negadījumi.

Bauskas novada Bārbeles pagastā 23. oktobrī kungs gados vadīja velosipēdu, būdams 1,6 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo noformēts administratīvā pārkāpuma process, informē Arlita Dolgā, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākās speciālistes pienākumu izpildītāja.

Savukārt 24. oktobra pēcpusdienā Bauskas novada Brunavas pagastā vēl kāds vīrietis stūrēja velosipēdu, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Arī Bauskas novada Rundāles pagasta Pilsrundālē 24. oktobra novakarē vīrietis vadīja velosipēdu, būdams alkoholisko dzērienu ietekmē. Par abiem gadījumiem  noformēts administratīvā pārkāpuma process.

Vēl A. Dolgā vēsta, ka svētdienas, 24. oktobra, vakarā Bauskas novada Vecumniekos vīrietis stūrēja motorolleru pa Rīgas ielu un uzbrauca ceļa norobežojošajai barjerai, to bojājot. Negadījumā cietis motorollera vadītājs, kas ar dažādām traumām nogādāts ārstniecības iestādē, konstatēts alkohols. Par notikušo noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Bauskas novada Ceraukstes pagastā, ceļa Rīga–Bauska–Lietuvas robeža (Grenctāle) 77. kilometrā, 25. oktobrī īsi pēc pusnakts jaunietis, vadot «BMW» markas transportlīdzekli, neievēroja drošu distanci un izraisīja sadursmi ar automašīnu «Volvo». Sākts administratīvā pārkāpuma process.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 24. oktobrī saņemta informācija par 27 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Sabiedriskās kārtības un ceļu satiksmes uzraudzības jomā reģistrēti 14 ceļu satiksmes noteikumu pārkāpēji, seši no tiem par atļautā ātruma pārsniegšanu. Fiksēti trīs ceļu satiksmes negadījumi, vienā gadījumā ir fiziski cietusi persona. Par velosipēda vadīšanu, atrodoties alkohola reibumā, pieņemti divi administratīvā pārkāpuma procesa lēmumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 24. oktobrī saņemta informācija par 115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 70 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 35 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi ar vienu fiziski cietušo personu. Fiksēts viens gadījums, kad transportlīdzekļa vadītājs sēdies pie spēkrata stūres, būdams alkohola reibumā.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas