Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar «dzejas ekspresi» ievadīs Plūdoņa jubilejas sarīkojumus

Dzejnieka Viļa Plūdoņa 140. gadskārtas svētku rīkošanā sadarbojas visas Bauskas novada kultūras un izglītības iestādes, «Bauskas Dzīvei» sacīja Centrālās bibliotēkas bibliogrāfe Laimdota Ozoliņa.

Literāta jubilejas svinēšanu ievadīs «Plūdoņa dzejas ekspresis» nākamceturtdien, 6. martā. «Ekspresis» – autobuss ar dzejas cienītājiem – startēs pulksten 9.55 no Bauskas novada domes un galapunktā, muzejmājā «Lejenieki», pienāks pulksten 14.20. Tur varēs noskatīties Griķu pamatskolas audzēkņu dzejas uzvedumu.


Pa ceļam «dzejas ekspresis» apstāsies pie Bauskas Valsts ģimnāzijas (BVĢ), Bērnu bibliotēkas, 2. vidusskolas, pilsētas pamatskolas, autoostas, kā arī Ceraukstes pagastā pie Mūsas ēdnīcas, bērnudārza un Griķu pamatskolas. Katrā vietā notiks dzejas lasījumi, skanēs dziesmas ar V. Plūdoņa vārdiem, atmiņu fragmenti, atklāj bibliogrāfe.


Precīzas ekspreša apstāšanās vietas varēs uzzināt Bauskas novada pašvaldības izdevumā un iestāžu mājaslapās. Brauciens visiem interesentiem ir bez maksas, tam var pievienoties jebkurā pieturā, uzsver L. Ozoliņa.


«Dzejas ekspreša» braucienu ar lasījumiem, dziesmām un atmiņu brīžiem piepildīs L. Ozoliņa un viņas kolēģe Aelita Biķerniece, BVĢ audzēkņi ar pedagoģi Viju Cerusu, Bērnu un jauniešu centra improvizācijas teātris «Magno» un skolotāja Valda Prokopenko, Novadpētniecības un mākslas muzeja speciālists Aigars Urtāns, «Lejenieku» vadītāja Signe Samsone, Bērnu bibliotēkas vadītāja Sarmīte Freimane, Ceraukstes bibliotēkas bibliotekāre Valentīna Tarvide un Mūsas bibliotēkas speciāliste Ruta Dubinska.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas