Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar jauniešiem Skaistkalnē tiekas Goran Gora

Skaistkalnes pagasta bibliotēka organizēja tikšanos ar Imanta Ziedoņa fonda «Viegli» pārstāvi Jāni Holšteinu-Upmani, pazīstamu ar pseidonīmu Goran Gora, kurš darbojas 2010. gadā izveidotajā nodibinājumā ar mērķi atbalstīt un veicināt dzejnieka ideju īstenošanos un sabiedrisko projektu veidošanu.

Tikšanās notika 11. maijā Skaistkalnes vidusskolas informācijas centra telpās, informē vietējā pagasta bibliotēkas vadītāja Daiga Jakuška.

Goran Gora aizrautīgi stāstīja par ienākšanu mūzikas pasaulē, pašmācības ceļā apgūto ģitāras spēli, par laimīgām nejaušībām un veiksmēm, kas palīdzēja kļūt par mūziķi. Stāstījums un muzikālais sniegums ģitāras pavadījumā aizrāva jauniešus, iedvesmoja uzdrīkstēties, censties un sasniegt katram savu sapni. Viņš uzsvēra Imanta Ziedoņa dzīvē un darbos izceltās vērtības – izcilību, degsmi, sūtību, stāju, veiksmi un savpatnību.

Pasākumā noslēgumā Goran Gora uzdāvināja savu mūzikas albumu «Mosties», kura dziesmas mudina uz garīgu atmošanos visplašākajā nozīmē.

Skaistkalnes vidusskolas audzēkņi bija sagatavojuši priekšnesumu, jaunrades konkursa «Fizikas pavasaris» sagatavoto pasaku. Tikšanos papildināja informācijas stends par fonda «Viegli» aktivitātēm un izstāde no Imanta Ziedoņa literārā devuma.

Goran Gora iepazinās ar Skaistkalnes pagasta bibliotēku, atzinīgi novērtēja bibliotēkas logu žalūzijas ar Skaistkalnes skatiem, iegriezās novadpētniecības krātuvē. Prombraucot viņš priecājās par patīkami pavadīto pēcpusdienu un pauda vēlēšanos vēl kādreiz paviesoties Skaistkalnē.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas