Ar kravas auto Bauskā iebrauc sienā 4

Rundāles novada Rundāles pagastā 5. maijā vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 2,26 promiļu alkohola reibumā. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Bauskā, Torņa ielā, 5. maijā vīrietis, atpakaļgaitā vadot transportlīdzekli «Scania P 380», iebrauca ēkas sienā, to bojājot. Par notikušo ir noformēts ceļu satiksmes negadījuma reģistrācijas protokols.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 5. maijā saņemta informācija par desmit gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti četri administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā viens par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 5. maijā saņemta informācija par 106 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 54 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tai skaitā 30 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens kriminālprocess. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi, vienā ir cietusi viena persona.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

***

Es no virsraksta sapratu ,ka mašīna ir iebraukusi siena kaudzē.

pirms mēneša, 2021.05.07 12:04

Labais

Man jautājums par jauniešiem,kuri piekdienas vakaros sāk nakts uzdzīvi pa laukumiem???īpaŠS Sveiciens baltajam 1 sērija baltajam bemberistam ar savu tirliņu komandu,kurš pa naktiim tā skalda savu mūziku??Bembera Valst nr ar te vajaga uzrakstīt??jeb policijā iesniegumu uzkotjīt ko???

pirms mēneša, 2021.05.07 14:13

Vietējās ziņas