Ar motoru rūkoņu Bauskas Rātslaukumā atklāj autokrosu

Piektdien, 31. maijā, Bauskas Rātslaukumā ar braucēju parādi svinīgi tika atklāts Starptautiskās Automobiļu federācijas (FIA) Eiropas Autokrosa čempionāta otrais posms, kas jau rīt,1.jūnijā, un parīt, 2. jūnijā norisināsies sporta kompleksā «Mūsa Raceland».

Vēloties daļu no sacensībām demonstrēt Bauskā, organizatori izlēma, ka šogad pirmo reizi pilsētas Rātslaukumā notiks sacensību dalībnieku parāde. Lietainajā laikā interesentu aplūkot sporta automašīnas netrūka. Viens no Eiropas Autokrosa čempionāta posma Latvijā organizatoriem Jānis Bergs bija pateicīgs Bauskas novada pašvaldībai par šo iespēju, kā arī priecājās redzēt tik kuplu skatītāju skaitu par spīti nemīlīgajiem laikapstākļiem.

Parādē sacensību dalībnieki šķērsoja estakādi, līdzīgi kā to dara braucēji rallijā. Pastāstīja par savām sajūtām un mērķiem šajās sacīkstēs. Nīderlandes autosportists Hans De Smalens pavēstīja, ka šādā pasākumā piedalās pirmo reizi. Savukārt apmeklētājiem bija iespēja satikt sportistus, iegūt autogrāfus un nofotografēties. Pasākumu ar priekšnesumiem papildināja  deju studija «Lēra» un grupa «Bekars».

FIA Eiropas Autokrosa čempionāta otrā posma sacensības sporta kompleksā «Mūsa Raceland» sāksies sestdien, 1. jūnijā, sīvākās cīņas būs vērojamas 2. jūnijā. Pasākums noslēgsies svētdienas vakarā ar labāko apbalvošanu.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas