Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar nostalģiju pēc 8. marta 5

Bērsteles kultūras nama vadītāja Svetlana Poča 7. marta vakarā vietējās sievietes aicināja uz tasi tējas kultūras namā.
Šāds sarīkojums tur notiek regulāri. Reizēm piedalās īpaši ciemiņi, tiek lasīta dzeja, dažkārt visas iemācās ko noderīgu vai interesantu – krāsot olas, locīt origami utt. Nesen kultūras namā apskatei izstādīti dāmu rokdarbi, arī Marinas Žukauskienes skaistie pērļu izstrādājumi.

Šoreiz sarīkojuma tēma bija 8. marts – Starptautiskā sieviešu diena. Sanākušās dāmas ar kosmētikas piederumiem apsveica M. Žukauskiene. Kungu pasākumā nebija.

Daiļā dzimuma pārstāves dalījās atmiņās par Sieviešu dienas svinībām agrākos laikos. Larisa atcerējās, ka apkārt bijis daudz vīriešu, kas sveikuši ar ziediem. Zofija papildināja, ka 8. marta vakarā notikušas balles un dažādi pasākumi. «Sieviešu dienā tolaik bija svinīga izjūta. Tagad ir nostalģija pēc tiem laikiem,» tā Daina.

Sievietes cita citu cienāja ar gardumiem un pēc tam ķērās pie darba – auduma ziedu gatavošanas kanzaši tehnikā. To visām ierādīja Gunta Šurna. Tējas vakars izvērtās nelielā piedzīvojumā.

Pievieno komentāru

Komentāri 5

Zane

Burvīgi! Vēl jaukāk,ja svētki ir tad ,kad paši to vēlamies!

pirms 6 gadiem, 2014.03.09 18:39

Zane

Burvīgi! Vēl jaukāk,ja svētki ir tad ,kad paši to vēlamies!

pirms 6 gadiem, 2014.03.09 18:39

xxx

Kaut katrā ciematā būtu tādas enerģiskas sievietes.

pirms 6 gadiem, 2014.03.10 13:18

Bērstelē dāmām tas noteikti ir 36. februāris.

pirms 6 gadiem, 2014.03.10 17:02

ss

Tāda nu tā vide tur ir.

pirms 6 gadiem, 2014.03.11 05:40

Vietējās ziņas