Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar pasākumiem pieminēs barikāžu laiku

Šonedēļ visā Latvijā ar atceres pasākumiem piemin barikāžu laiku. Arī Bauskas novada bibliotēkas izveidojušas speciālu programmu.

Jau ceturtdien, 16. janvārī, Bauskas novada Ceraukstes pagasta bibliotēkā notiks tematisks pasākums «Mūsējie barikādēs», kas veltīts 1991. gada barikāžu aizstāvju atceres dienai, informē bibliotēkas vadītāja Valentīna Tarvide.

Pēcpusdienā atnākušie atcerēsies Latvijas vēsturi, gūs vizuālu baudījumu no digitāli sagatavotiem materiāliem un uzklausīs vietējo ļaužu vēstures liecības. «Īpaši aicināti skolēni, jo vēlreiz atgādināt par dzimtenes mantojumu nenāk par ļaunu,» noteic V. Tarvide.

Savukārt mēneša garumā īpaši sagatavotas izstādes var aplūkot Bauskas Centrālajā bibliotēkā, Bauskas bērnu bibliotēkā, kā arī Jauncodes, Rītausmu un Ozolaines pagasta bibliotēkās. Mēneša otrajā pusē tematiskie pasākumi paredzēti vēl divās vietās. 20. janvārī Jumpravas bibliotēkā iecerēts sarīkojums «Barikāžu atceres diena», savukārt 29. janvārī Jauncodes bibliotēkā – «No barikādēm uz neatkarīgu Latviju».

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas