Ar suņiem un to saimniekiem jācīnās pašiem 9

Reizēm iedzīvotājus līdz izmisumam noved problēmas, kuras atsevišķi nav pamanāmas, bet lielā skaitā kļūst traucējošas. Tā Bauskas Salātu ielas 28. nama iemītniekus sadusmojuši suņu īpašnieki. Turklāt – ne pašu mājas.

«Esam ļoti sašutuši, ka piemājas pagalms šogad pārvērties par suņu pastaigu vietu. Turklāt ne jau mūsu nama – nāk no privātmājām, citām daudzdzīvokļu ēkām. Suņi nokārtojas, čurā, bet īpašnieki pasaka sētniecei, ka viņi to, kas paliek pēc staigātājiem, nevāks. Zāle vietām dzeltena, akmeņi balti – nočurāti,» sašutusi sūdzas Salātu ielas 28. nama iedzīvotāja. Iekārtojuši puķu dobi, iestādījuši tulpes – izaugušas tik divas, pārējās suņi izkašņājuši un piebeiguši. Izmisušie cilvēki cerēja, ka Bauskas novada dome var ko mainīt. Varbūt Bauskā ir kāds speciāls suņu pastaigu laukums?

Izrādās, ka Bauskā suņu pastaigu laukuma nav. Un problēmu – arī nav. «Sabiedriskās kārtības nodaļas darbinieki vairākkārtīgi ir veikuši un veic rīta reidus par Ministru kabineta noteikumu Nr. 266 «Labturības prasības mājas (istabas) dzīvnieku turēšanai, tirdzniecībai un demonstrēšanai publiskās iestādēs, kā arī suņu apmācībai» ievērošanu. Veicot preventīvo darbu ar suņu saimniekiem par maisiņu nodrošināšanu, kārtības sargi konstatējuši, ka teju vienmēr maisiņi ir līdzi un suņu saimnieki aiz saviem mīluļiem ekskrementus savāc,» informē Bauskas sabiedriskās kārtības nodaļas vadītājs Dzintars Lenbergs.

Tāpēc ēkas iedzīvotājiem atliek vien pašiem domāt, kā ierobežot suņu invāziju. Risinājumu pagalma pasargāšanai nāksies meklēt pašiem, jo domes speciālisti pārliecināti, ka viss ir kārtībā.

Pievieno komentāru

Komentāri 9

suns

Lai tas Lenbergs iet aiz suņiem un vāc, tad redzēs kādu dziesmu dziedās.

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 19:10

re

Vistrakāk ir ,ka suņi staigā un *** laukumā,kas ir bērnu rotaľu laukums. Un galvenais,ka laukumā ,kur rotaļājas bērni,ir pat zīme suņiem un viņu mēsliem.Tas ir ansurdsŠitādu idiotismu timai Bauskā var uzlikt.Bet nekas.Ir jau safilmēts materiāls.Būs Bez Tabu

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 20:44

jjj

Dzintars tāpat pateiks,ka viņš dara visu iespējamo.....lai saņemtu savu lielo algu.

pirms 5 gadiem, 2015.05.14 00:37

28 mājai

Man tevi jāsarūgtina - nu atbrauks Skaidrīte Nitiša no Bez tabu, bet varu garantēt, ka tos suņu mēslus viņa nevāks.Vaina jau nav ne kārtībniekos, ne kādā citā, bet tikai to suņu īpašniekos, kuri ir iedomājušies, ka citi cilvēki viņiem ir kaut ko parādā, un tādēļ lai iet un vāc pēc viņu suņiem.Vietējie baušķinieki jau viņi, tādēļ nekautrējieties un sauciet viņus vārdā,nedežūrēs kārtībnieki caurām dienām pie jūsu mājas, ja citādāk nevar, tad ejiet ar mietu ārā, ja redzat tādu sūdubrāli un barā lieciet viņam tos mēslus kaut vai salaizīt, otrreiz vairs nenāks,jūs tikai gribiet visu anonīmi un lai citi jūsu vietā to izdara.

pirms 5 gadiem, 2015.05.14 23:04

re, re

re, kur tavs kaķītis, bērnu smilšu kastē, viņš jau labs, istabā neko tādu nedara...

pirms 5 gadiem, 2015.05.16 10:44

es

tad kāda suņa sūda pēc mums vispār vajadzīgi tie bikšu deldētāji kārtībnieki. viņi taču no sava dienesta auto izkāpj tikai lai uzpīpētu pie sava kantora....

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 21:54

kā tad tā!

Kā tad iedzīvotāji paši sargās, vai ta žogs jāliek daudzdzīvokļu mājai , ka visa zāļe piek....āta, it sevišķi no rīta brokastu laikā....Saimniekiem būtu gan ne tikai jāsavāc, bet jāpameklē cita vieta saviem mīluļiem rīta pastaigām!

pirms 5 gadiem, 2015.05.13 21:57

f

Kapec tad tie bezdelniki vel nav likvideti? Kapec ?

pirms 5 gadiem, 2015.05.14 07:41

vienkāršāk jau

Varbūt 28. mājas iedzīvotājiem vajadzēt beigt kult tukšus salmus un nofotografēt šos suņus kopā ar to īpašniekiem nozieguma brīdī , jo arī policija tikai pēc izkārnījumiem suņu īpašniekus noteikt nevar.

pirms 5 gadiem, 2015.05.14 16:05

Vietējās ziņas