Ar Tēva dienas pastkartēm visvairāk mūspusē sveikti Jāņi, Andri, Māri un Edgari

A/s «Latvijas Pasts» sadarbībā ar Latvijas vecāku organizāciju «Mammamuntetiem.lv» rīkotajā Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijā nosūtīti 16 000 pastkaršu.

Tētiem Bauskas, Iecavas, Rundāles un Vecumnieku novadā nosūtītas 363 atklātnes, informēja a/s «Latvijas Pasts» pārstāve Gundega Vārpa. Viņa stāsta, ka visvairāk apsveikuma pastkaršu Tēva dienā mūspusē nosūtītas uz Bausku – pavisam 219. Vairāk nekā 94 sveicieni aizceļojuši uz Iecavu, 26 apsveikumi nonākuši Rundālē, bet 24 – Vecumniekos. Populārāko pastkaršu saņēmēju vārdu topā ir Jānis, Andris, Māris un Edgars.

Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas akcijas interneta vietnē nosutipastkarti.lv, kur iespējams autorizēties ar «Facebook» vai «Twitter» kontu, «Latvijas Pasts» rīko kopš 2014. gada, veicinot tēta lomas izpratni sabiedrībā un popularizējot Tēva dienu, kas būs parīt – 8. septembrī.
Apvienojot pastkaršu sūtīšanas tradīciju ar mūsdienu digitālo tehnoloģiju iespējām, «Latvijas Pasts» kopš 2011. gada organizē pastkaršu sūtīšanas akcijas sociālajos tīklos. Populārākās no tām ir Mātes un Tēva dienas pastkaršu sūtīšanas kampaņas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas