Ar traktoru aizķer elektrolīnijas stabu Vecsaules pagastā 2

Bauskas novada Vecsaules pagastā 20. oktobrī traktortehnikas «New Holland» vadītājs, braucot atpakaļgaitā, uz lauka apstrādājot zemi, aizķēra gaisvadu elektrolīnijas balsta stabu, to bojājot. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Ieva Šmidre, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes priekšnieka palīdze.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 20. oktobrī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti deviņi administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēti trīs ceļu satiksmes negadījumi.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 20. oktobrī saņemta informācija par 91 gadījumu, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 54 administratīvo pārkāpumu lēmumi, tajā skaitā 31 par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti 11 ceļu satiksmes negadījumi.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

babuliens

- nu jau gan tad , neuzmaniigs vīrišķis(((.

pirms 7 mēnešiem, 2020.10.21 19:52

Vietējās ziņas