Ar uzvaru atgriežas blakusvāģu kantētājs Elvijs Mucenieks

Pēc divarpus gadu pārtraukuma sacensībās atgriezies blakusvāģu kantētājs Elvijs Mucenieks no Bauskas novada Gailīšu pagasta Mūsas ciema. Atgriezies ar uzvaru – panākums gūts Alojas mototrasē, kur notika Latvijas Junioru un Amatieru čempionāts motokrosā.

Sacensībās, kas notika 4. jūlijā, atkal piedalījās kupls skaits dalībnieku. Blakusvāģu «Open» grupā startēja 20 braucēji, bet abos braucienos pārliecinoši labākā ekipāža bija Māris Rupeiks un Elvijs Mucenieks, pārspējot gan Gertu Gordejevu ar Kasparu Stupeli, gan Jāni un Pēteri Jegorovus. Tā liecina Latvijas Motosporta federācijas mājaslapas informācija.

«Biju priecīgs, kad iznāca izbraukt divus mazus treniņus un jau sacensības. Uzvarējām abos braucienos, un man iznāca veiksmīga maza atgriešanās,» stāsta E. Mucenieks. Atgādinām, ka pirms diviem gadiem blakusvāģu kantētājs, kuram ir ļoti daudz augsta ranga panākumu Pasaules blakusvāģu motokrosa čempionātā, cieta sacīkšu negadījumā. «Ja visas zvaigznes būs manā pusē, tad, iespējams, piedalīšos visās Latvijas čempionāta sacensībās,» tā E. Mucenieks.

Sacensībās kvadraciklu «Hobby» klasē arī šoreiz startēja iecavniece Elīna Plešņa. Viņai Stelpē pirmajā posmā bija uzvara, bet šoreiz trešā vieta.

Nākamais Latvijas Junioru čempionāta posms gaidāms 11. jūlijā Stendē, kur, tāpat kā Alojā, startēs tikai blakusvāģu un kvadraciklu klašu pārstāvji paralēli ar Nacionālā kausa un Zelta mopēda sacīkšu sportistiem, savukārt nākamais Latvijas Amatieru čempionāta posms risināsies 18. jūlijā Jaunpilī.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas