Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies"). Sīkdatne uzkrāj datus par vietnes apmeklējumu. Dati ir anonīmi un palīdz piedāvāt Jums piemērotu saturu un reklāmas. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat, ka mēs uzkrāsim un izmantosim sīkdatnes Jūsu ierīcē. Savu piekrišanu Jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes.

Sapratu

Ar Vecumnieku novada iedzīvotājiem tiksies opozīcijas pārstāvji 10

Vecumnieku novadā pēdējos gados bija ierasts, ka domes vadība un deputāti tiekas pirms budžeta pieņemšanas ar novada iedzīvotājiem. Šogad šādu tikšanos rīkos tikai opozīcijas partijas pārstāvji.

«Lai sadzirdētu katra iedzīvotāja viedokli, Vecumnieku novada domes vadība ar nākamo gadu noteiks konkrētu laiku katrā pagastā, kurā pieņems iedzīvotājus individuāli,» informē Vecumnieku novada domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Ieva Pankrate.

«Mēs, Nacionālās apvienības deputāti, esam nolēmuši rīkot paši savas tikšanās,» saka Vecumnieku novada domes deputāts Dainis Rijkuris. Viņš uzskata, ka uzklausīt iedzīvotājus gadumijā kopīgā sapulcē tomēr ir svarīgi. Gandrīz visas tikšanās ir plānots rīkot pulksten sešos vakarā, un pirmā notiks jau otrdien, 4. decembrī, Vecumnieku tautas namā.

11. decembrī Nacionālās apvienības deputāti būs Stelpes pamatskolā, 18. decembrī Bārbeles tautas namā, 8. janvārī Skaistkalnes tautas namā, 15. janvārī pulksten četros Taurkalnes bibliotēkā un tai pašā dienā pulksten sešos Valles saieta namā. 22. janvārī Misas tautas namā, un tikšanos tūri noslēgs 29. janvārī Kurmenes tautas namā.

Pievieno komentāru

Komentāri 10

Novadniece

Jā, šķiet ka vadībai vairs nav ko teikt iedzīvotājiem par veiktajiem "varoņdarbiem", tāpēc turpmāk pieņems aiz slēgtām durvīm individuāli !

pirms gada, 2018.12.03 13:51

?

Vai Aiga spēj atbildēt kaut uz elementārāko jautājumu?

pirms gada, 2018.12.03 20:36

dīvaini gan!

Kas tad tie par brīnumiem, no kā vadība baidās?

pirms gada, 2018.12.04 00:14

Nav

Kāda jēga tikties ar opozīciju? Klausīties viņu solījumus, kurus tāpat nav spējīgi izpildīt? Nesaprotu jēgu šim gājienam, ja nu vienīgi nories konkurentus paklusām aiz muguras un viss.

pirms gada, 2018.12.03 15:18

katram gadījumam

http://www.staburags.lv/novadu-zinas/vecumniekos-samazina-atalgojumu-157506

pirms gada, 2018.12.03 16:46

+

Korupcijas novēršanas un apkarošanas birojs, veicot pārbaudes pašvaldībās, paudis viedokli par nepamatoti augstu deputātu atalgojumu un stundas likmēm.

Ņemot vērā KNAB pausto viedokli, Vecumnieku novada dome pārskatījusi arī savu deputātu atalgojumu un apstiprinājusi izmaiņas tajā. Sākot no šī gada oktobra, deputāti vairs nesaņems ikmēneša atlīdzību, kas komiteju vadītājiem bija 212 eiro, deputātiem — 128 eiro. To viņi saņēma neatkarīgi no tā, cik čakli darbojās un cik bieži apmeklēja komiteju un domju sēdes.

pirms gada, 2018.12.03 16:49

ierosme

Rīkosim akciju - Iedzīvotāja RAKSTISKS jautājums bailīgajiem vadītājiem. Atbilde taču arī jāsaņem rakstiskā veidā! Ja neatrod laiku sarunām, jāatrod laiks atbildes rakstīšanai (bez štatu palielināšanas).

pirms gada, 2018.12.03 20:33

Zanda no Stelpes

Pēdējā iedzīvotāju sapulcē, kas notika 2018. gada pavasarī, pats G.Kalniņš teica, ka nebrauks vairs pie mums. Iedzīvotāji dikti "cepās" par katastrofālajiem ceļiem, jo pusgadu atpakaļ (2017. gada rudens iedzīvotāju sapulcē) tie paši - Guntis, Aiga un Kovals deva 99 % garantiju, ka Stelpē 2018. gadā būs noasfaltēts ceļš. Es tam gan nekad neesmu ticējusi, jo ne ceļš, ne nauda nav pašvaldības pārziņā, bet, "kā var nesolīt?"
Jā, labāk nebraukt - visi atkal "cepsies" par ceļiem, piesolīto asfaltu un ka tik paši atkal ko nepiesola :)

pirms gada, 2018.12.04 21:21

Kovals

Atbrauc uz Satekām, es Tev kaut ko parādīšu.

pirms gada, 2018.12.05 12:59

Vietējās ziņas