Ar velosipēdu Codē brauc reibumā

Bauskas novada Codes pagastā 25. februārī ap plkst. 9.42 vīrietis vadīja velosipēdu, būdams 1,88 promiļu alkohola reibumā. Noformēts administratīvā pārkāpuma protokols, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 25. februārī saņemta informācija par 35 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 11 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem trīs par velosipēda vadīšanu alkohola reibumā. 

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 25. februārī saņemta informācija par 115 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā noformēti 102 administratīvā pārkāpuma protokoli, no kuriem 35 par ātruma pārsniegšanu. Reģistrēti desmit ceļu satiksmes negadījumi bez  cietušām personām. Fiksēta viena zādzība no mājokļa un viena laupīšana. 

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas