Arī Rundāles pilī filmē daudzsēriju lenti «Sisi»

Tiek filmēts līdz šim lielākais starptautiskais kino projekts Latvijā – vācu vēsturiska daudzsēriju mākslas filma "Sisi", ko producē Vācijas kompānija "Story House Pictures" un filmēšanu Latvijā organizē sadarbībā ar "Cinevilla Films".

Filmas režisors ir Svens Bohse no Vācijas, jauno imperatori Sisi atveido uzlecoša zvaigzne,  šveiciešu-amerikāņu aktrise Dominika Devenporta. Projekts ir grezns un arī finansiāli iespaidīgs, sešu sēriju filma izmaksās 6,3 miljonus.

"Sisi" ir patiesos notikumos balstīts stāsts par ikoniskās pēdējās Austroungārijas imperatores Elizabetes jeb Sisi vētrainajiem dzīves līkločiem.

Latvijas Nacionālā Opera un Rīgas Latviešu biedrības nams filmēšanas vajadzībām pārtapuši par Budas pili Budapeštā, Lielajā un Mazajā ģildē izveidoti Lāksenburgas pils interjeri, bet ārpuse tiek filmēta Cesvaines pilī. Hofburgas pils lomā ir Rundāles pils.

Vecrīgas ielās ir sastopama 19.gadsimta Vīnes pilsētas dzīve. Straupes pilī tiek interpretēta dzīve Ungārijas laukos aptuveni 150 gadu senā pagātnē.

Rīgas Kinostudijā tapušas apjomīgākās un grandiozākās dekorācijas – 2000 kvadrātmetru platībā uzbūvētas telpas trīs dažādām pilīm.

Starptautiskajā komandā darbojas ap 200 cilvēku, no kuriem lielākā daļa ir kino profesionāļi no Latvijas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas