Arī skolotāji saņems Eiropas naudu 4

Apstiprināts Bauskas rajona pedagogu - Eiropas Sociālā fonda mērķstipendijas saņēmēju - saraksts. Atbalstam ir pieteikušies 77 skolotāji, kas māca fiziku, ķīmiju, bioloģiju, dabaszinības, matemātiku, informātiku un kādu no Eiropas Savienības dalībvalstu valodām. Tiem ir prioritāra mācību priekšmeta statuss.Bauskas rajona Padome piedalās projektā «Atbalsts vispārējās izglītības pedagogu nodrošināšanai prioritārajos mācību priekšmetos». Vēl šī gada aprīlī Izglītības un zinātnes ministrija un rajona Padome noslēdza līgumu par sadarbību Eiropas Sociālā fonda programmā. Līdz 29. augustam tika izsludināta pieteikšanās uz mērķstipendijām un saņemts gandrīz 100 pieteikumu, ko izvērtēja īpaša komisija.Projekta koordinatore Aija Spriņķe informē, ka pretendentiem pēc apstiprināšanas ir jāsagatavo trīspusēji līgumi, ko parakstīs Studiju fonds, Bauskas rajona Padomes Izglītības pārvalde un pedagogs. Šajā dokumentā ir precīzi jāformulē skolotāja pētniecības un radošo darbu uzdevumi, kas tiek veikti ārpus oficiālā darba laika skolā.  Lai palīdzētu pretendentiem pareizi sagatavot līgumus, šodien, 9. septembrī, Izglītības pārvaldē notikas praktisks seminārs, teic projekta koordinatore. Viņa piebilst, ka mērķstipendija ir materiāls atbalsts, ko prioritāro mācību priekšmetu skolotāji saņems par papilddarbiem mācību satura un kvalitātes paaugstināšanā. Stipendijas maksās divām atbalstāmo pedagogu grupām - tiem, kuriem ir pilna stundu likme prioritārā priekšmetā, un tiem, kas to vēl apgūst studijās. Summas ir diferencētas. Studējošie ik mēnesi šajā mācību gadā, ieskaitot 2009. gada jūniju, saņems 150 latu, bet strādājošo kolēģu stipendijas, atkarībā no priekšmeta stundu skaita, svārstīsies no 65 līdz 150 latiem. Eiropas Sociālā fonda atbalstam nākamajā mācību gadā skolotāji varēs pieteikties atkal, jo projekta ilgums ir trīs gadi un divi mēneši, skaidro Aija Spriņķe.

Pievieno komentāru

Komentāri 4

Petervqk


The bottom line is you involve that excess focus Hermes birkin
the specifics of the structure. It doesnt make any difference no matter if you want it subtle or straight-forward. What would make your advert powerful will be the features and factors you insert with your measurement, shade, as part of your selection of image and images, and so forth..

pirms 8 gadiem, 2013.01.13 13:34

?

vAI JUMS SKOLAA IR LIIDZIIGI MATERIAALI???
openbookproject.net/books/socratic/doc/topical.html

pirms 12 gadiem, 2008.09.10 21:36

Jānis

ir labi zemūdens akmeņi:
piemēram ja skolotājs pirms tam ir apguvis, teiksim, kādu valdodu un tagad ir izdomājis apgūt pieņemsim informātiku, tad viņam štipendija pienākas, bet ja matemātikas skolotājs, vēlas piemācīties klāt arī informātikas priekšmetu viņam stipendiju neredzēt.
no kā tad būs lielāks tolks!
..., bet par to neviens nerunā!:(

pirms 12 gadiem, 2008.09.09 15:24

Vietējās ziņas