Arī šogad iedzīvotāji Bauskā varēs nodot kritušās lapas 1

Sākot no pirmdienas, 7. oktobra, vairāku nedēļu garumā Bauskas novadā būs pieejami kritušo lapu izvešanas pakalpojumi, kas ir  maksas pakalpojums. Bioloģiskos atkritumus bez maksas no 14. oktobra līdz 16. novembrim varēs nodot Bauskā, Biržu ielā 8b, portālu informēja pašvaldības uzņēmuma SIA «Vides serviss» pārstāvis Uģis Saukums.

Viņš paskaidroja, ka no šodienas Bauskas novada iedzīvotāji var nodot bioloģiskos atkritumus (lapas, zāli, puķu atliekas, kā arī citus dārza bioloģiskas izcelsmes atkritumus, kuri nesatur koksni) Biržu ielā 8b. Viena kubikmetra dārza bioloģisko atkritumu izmaksa būs  5.15 EUR/m3, ieskaitot PVN.

Tāpat uzņēmums apņemas nodrošināt dārza bioloģisko atkritumu izvešanu no konkrētām adresēm Bauskas novadā. Arī šis pakalpojums ir par maksu un pieejams tikai fiziskajām personām, kurām ir noslēgts līgums ar SIA «Vides servis» par sadzīves atkritumu izvešanu. Pakalpojums jāpiesaka iepriekš pa tālruni 63922713. Šie atkritumi būs jāievieto maisos.

Līdzīgi kā iepriekšējos gadus, sadarbībā ar Bauskas novada domi tiks dota iespēja bioloģiskos atkritumus laika periodā no 14. oktobra līdz 16. novembrim nodot bez maksas, nogādājot tos Bauskā, Biržu ielā 8b.

Sīkāka informācija par pakalpojumu meklējama uzņēmuma mājas lapā vai pa tālruni 63922713 vai 63960737.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

Lidija

Vecumniekos gan pašvaldības vadoņi nedomā risināt šādus jautājumus. Galvenais uz tautas rēķina padzīvot. Saldābola, beidz tērēt naudu ārzemju komandējumos - sāc strādāt.

pirms gada, 2019.10.10 17:20

Vietējās ziņas