Arī šogad plānotais festivāls «Country Bauska» nenotiks 7

Saistībā ar šobrīd valstī esošajiem ierobežojumiem un piesardzības pasākumiem jūlijā plānotais «Country Bauska» festivāls nenotiks, tas pārcelts uz 2022.gada 7.un 8. jūliju, ziņo festivāla organizatori. 

«Diemžēl situācija valstī, tostarp, pulcēšanās iespējas, joprojām nav atgriezušās tajā līmenī, kādas tās bija pirms pandēmijas. Tas mums arī šovasar liedz organizēt festivālu, kura ietvaros bija plānota ne tikai ļoti krāšņa mūzikas programma ar ārvalstu un vietējiem māksliniekiem, bet arī ar virkne citu aktivitāšu. Joprojām ir ierobežotas iespējas uz festivālu ierasties ārvalstu mūziķiem, un, jāņem vērā, ka tik kupla pulcēšanās, kāda tā ir mūzikas festivālos, joprojām nav droša, un var apdraudēt kā pasākuma organizatorus un māksliniekus, tā arī pašus apmeklētājus un viņu kontaktpersonas,» portālam skaidro festivāla producents Mārtiņš Jātnieks.

2020. gadā «Country Bauska» festivāls būtu norisinājies jau divdesmito reizi. Tajā bija paredzēts dzirdēt tādus mūziķus kā JessicaLynn (ASV), DougAdkins (ASV), kā arī Latvijā iemīļotos māksliniekus - «Klaidonis», «Dakota», «Sestā Jūdze», «TheRolltones» un citus.

Festivāla norise pārcelta uz 2022. gada vasaru, kad situācija pasaulē būs stabilizējusies, un atkal būs iespēja kuplā pulkā svinēt kantrimūzikas svētkus, tepat Bauskā, baudot arī amerikāniskās kantrimūzikas žanra vēsmas.
«Esmu pārliecinājies, ka Latvijā ir uzticīgi kantrimūzikas draugi, tāpēc, esmu drošs, ka nākamgad, ar vēl lielāku vērienu, atgriezīsimies un lieliskā atmosfērā spēsim radīt svētkus,» teic M. Jātnieks.

Pārceltā festivāla «Country Bauska» norises datums noteikts kā 2022. gada 7.-8.jūlijs. Iegādātās biļetes pasākuma apmeklētājiem būs derīgas uz 2022. gada festivālu. Vairāk informācijas: www.countrybauskafestival.lv.  

Pievieno komentāru

Komentāri 7

Guņča

Vai tad tikai 20. reizi būtu ja būtu?! Man domājas ka vairāk!

pirms mēneša, 2021.06.17 19:04

baigais

2022. gadā situācija būs stabilizējusies? Liekas ka tikai festivāla organizētāji to zin, vai arī spekulē uz to lai nebūtu jāatgriež nauda par biļetēm.

pirms mēneša, 2021.06.17 21:36

Karīna

Labi, ka vismaz metālistu festivāls šogad Bauskā notiks, senās mūzikas festivāls pilī arī būs.

pirms mēneša, 2021.06.18 09:51

Katrīna tev visi mājās?

kam metālistu saiet interesē? Mataini frīki :D ādas biksēs

pirms mēneša, 2021.06.18 13:09

Karaļa Mindauga mazmeita ,Kristīna.

Jā ,dīvaina Bauskas novada domes rīcība ,ka pat nosponsorēja rokmūzikas koncerta rīkotājus !
Kaut kas pretvalstisks notiek ,surogātus drīksts rīkot ,ber kantrī - kas ir tiešā saistībā ar mūsu lauku novadu vidi un dzīvesstilu ,nerīkos .
Lai Jātnieks atbild - viņam tauta deva atļauju sponsorēt trokšņainos rokerus ?
Ož pēc korupcijas .
Mēs te smagajos lauku darbos ne tāpēc nodokļus maksājam lai sponsorētu roku (trokšņus) ,motosacīkstes (jau tā ar ekoloģiju katastrofa ) ,vai Francijas karaļa Luija nenormāli dārgos krēslus (krāmus ) ,kuru restaurācija izmaksāja 5 reizes vairāk par ''izcilo antikvariātu "priekš Bauskas pils .
Latvijas tauta atceras vēsturi ,kā tika kalpināti gan mūsu senči gan franči ,līdz izdzinām no mūsu zemēm kaklakungus ,komplektā ar jūdukristietības piekopējiem,kuru uzdevums iemidzināt tautas garu .

pirms mēneša, 2021.06.18 17:38

Kristīna

Kāpēc nenotiks kantrī ?
Kurlandia ,laikam roks gan notiks ,Bauskas novada dome pat finansējumu piešķīra .

pirms mēneša, 2021.06.18 17:30

Vietējās ziņas