Ārlietu ministru nākamnedēļ «ēnos» arī Iecavas vidusskolēns 3

Ārlietu ministru Edgaru Rinkēviču ikgadējā izglītības akcijā «Ēnu diena 2015» šogad «ēnos» četri skolēni, tostarp arī Iecavas vidusskolas 11.b klases skolnieks Verners Jānis Trokšs, portālu informēja ministra preses padomnieks Mārtiņš Drēģeris.

Līdz ar iecavnieku ministru «ēnos» Dundagas vidusskolas 12.a klases skolniece Lora Egle un Rīgas Valsts 1.ģimnāzijas desmitās klases skolēni – Alise Pundure un Toms Timpars.

M. Drēģeris portālam norādīja, ka skolēni, kuri ārlietu ministram izteica vēlmi «ēnot», savās pieteikuma vēstulēs norādīja interesi par politiku un vēsturi, īpaši par starptautiskajām attiecībām un diplomātiju.

Ārlietu ministra «ēnām» būs iespēja noklausīties ministra priekšlasījumu par diplomāta profesiju, akreditāciju vizīšu laikā tikties ar jauno Kanādas vēstnieku Latvijā Alēnu Osēru un Austrijas vēstnieku Aradu Benki. Tāpat jauniešiem būs iespēja sekot līdzi intervijas sniegšanai Vācijas televīzijas ZDF ziņu žurnālam «Frontal» un piedalīties Latvijas Universitātes (LU) Sociālo zinātņu fakultātes Politikas zinātnes nodaļas ikgadējās Inovāciju balvu starptautiskās politikas pētniecības pasniegšanas ceremonijā, kurā ministrs uzstāsies ar lekciju «Latvijas ārpolitikas aktualitātes».

Rinkēviča preses padomnieks Mārtiņš Drēģeris atklāja, ka ministru šogad bija pieteikušies «ēnot» 46 skolēni no visas Latvijas.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

ieteikums

Bez drāšu biksēm ēnošanas procesā neiesaistīties!

pirms 5 gadiem, 2015.02.07 13:57

Skumji

Tu esi homofobs, kurs nemak novertet cilveka inteligenci, nenemot vera vina personigos uzskatus un dzivesstilu. Tadi cilveki ka tu ir iemesls, kapec Latvijai ir gruti augt un attistities.

pirms 5 gadiem, 2015.02.15 19:28

nope

kur tak vecāki skatās lai laisu pie ***a savu bērnu

pirms 5 gadiem, 2015.02.08 10:18

Vietējās ziņas