Arodbiedrības vadītāju nemaina 3

Bijušā Bauskas rajona izglītības iestāžu arodorganizāciju turpinās vadīt Māra Graudiņa. Starpnovadu konferencē, kas 10. aprīlī notika Bauskā, viņu vienprātīgi atkal ievēlēja šajā amatā.

M. Graudiņa Latvijas Izglītības un zinātnes darbinieku arodbiedrības (LIZDA) Bauskas starpnovadu padomi vada jau 26 gadus. Kārtējā starpnovadu konferencē viņa atskaitījās par paveikto, tika apspriestas turpmākā darba aktualitātes. Par M. Graudiņas vietnieci atkārtoti ievēlēja pedagoģi no Vecsaules pamatskolas Laumu Zariņu.

«Bauskas Dzīvei» M. Graudiņa apliecināja, ka ir gatava pildīt pedagogu arodorganizāciju līderes pienākumus: «Līdz šim acīmredzot savus pienākumus esmu labi pildījusi, skolotāji man uzticas. Tādēļ nav iemesla atteikt.»

Konferencē, kas notika Bauskas pilsētas pamatskolā, bija ieradušies ap 50 delegātu, kas pārstāvēja 940 biedrus arodorganizācijās visos četros novados. Konferencē izvirzīja deviņus delegātus LIZDA 6. kongresam, kas notiks 23. maijā.

No Bauskas strapnovadu organizācijas uz kongresu brauks Ilona Grīnberga no Iecavas vidusskolas, Vēsma Petruševica no Vecumnieku vidusskolas, Alda Zālmane no Valles vidusskolas, Inta Šarikova no Bauskas pilsētas pamatskolas, Sanita Šmite no Bauskas sākumskolas, Dzintra Kraukle no Iecavas internātpamatskolas, Inta Kirilko no Saulaines profesionālās vidusskolas, Lauma Zariņa no Vecsaules pamatskolas, kā arī M. Graudiņa.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Vietējās ziņas