AS «Balticovo» laiž klajā jauno olu produktu līniju «Eva» 2

Iecavas novada uzņēmums AS "Balticovo" laidis klajā jauno produktu līniju "EVA", portālu informēja uzņēmuma pārstāve Zane Zonne.
Viņa paskaidroja,ka "EVA" produktu līnija ir veselīgs un ātrs risinājums aktīviem un aizņemtiem cilvēkiem, kuri vēlas uzņemt augstvērtīgu pārtiku, vienlaikus netērējot tā pagatavošanai pārāk daudz laika. Olu produktu līnijā ietilpst plāno pankūku mīkla, olu kultenis un olu baltums, kā arī brīvās turēšanas vistu olas.

AS "Balticovo" komunikācijas un attīstības direktors Toms Auškāps norādīja, ka "EVA" pankūkas nu ir piemērotas arī cilvēkiem ar laktozes un glutēna nepanesamību - tās gatavotas no rīsu miltiem un kokosriekstu piena, olu kultenis jau ir ar pievienotām garšvielām un gatavs cepšanai, savukārt olu baltums ir ērtā, nelielā iepakojumā, ļaujot brīvu vaļu katra iztēlei par pagatavošanas veidu. Nākamgad plānots laist tirdzniecībā arī proteīna dzērienus ar dažādām garšām.

Jaunā līnija pārsteidz ne tikai ar nebijušiem produktiem, bet arī ar iepakojumu - AS "Balticovo" ir pirmie Baltijā, kuri izmantos "Bio-Based TetraPak" iepakojumu. Šis iepakojums ir īpašs ar to, ka ir videi draudzīgs un teju pilnībā pārstrādājams (96%), tai skaitā iepakojuma korķis, kuru izgatavo no cukurniedrēm.

AS "Balticovo" ir lielākais olu un olu produktu ražotājs Ziemeļeiropā ar 47 gadu nozares pieredzi. Tā pamatdarbība ir vistu olu, olu pulvera, olu šķidrās masas, vārītu vistu olu bez čaumalas, vārītu kapātu olu ražošana un realizācija. "Balticovo" ir orientēts uz darbību Latvijas un starptautiskos tirgos un eksportē ap 70% no saražotās produkcijas. Produkcija tiek eksportēta uz Eiropas valstīm, to skaitā citām Baltijas valstīm, Skandināvijas valstīm, Vāciju, Nīderlandi, Beļģiju, Austriju, Franciju, Itāliju, Poliju, Čehiju, Slovākiju, Slovēniju, Ungāriju, Rumāniju un Bulgāriju, kā arī uz Ziemeļameriku, Japānu, Vidusāziju, Āfrikas un Tuvo austrumu valstu reģionu. 2019. gadā investēti 10 miljoni eiro ārpus sprosta dēto olu ražošanas palielināšanā, lai apmierinātu augošo pieprasījumu eksporta tirgos.

Uzņēmuma ražotne un filiāles atrodas Iecavā, Madonā un Daugavpilī, un tas ir saņēmis VARAM atzinību par ilgtspējīgu pieeju uzņēmējdarbībai un nozīmīgu reģiona attīstības virzīšanu, kā arī atkārtoti atzīts par vienu no labākajiem darba devējiem Zemgales reģionā.

Pievieno komentāru

Komentāri 2

Vietējās ziņas