Asfaltēšanas darbi pabeigti 3

Noslēgumam tuvojas Kalna un Zaļās ielas rekonstrukcijas darbi Bauskā. To apstiprina Bauskas novada pašvaldības pārstāve, projekta vadītāja Laima Berga.

Portālam L. Berga pastāstīja, ka asfalta segums ieklāts visā remontam paredzētajā posmā. Dažviet būvnieki ko nedaudz pielabos, vietās, kur nepieciešams, frēzēs kanalizācijas aku vākus. Tikmēr uz brauktuves jau skatāmas sagatavošanās atzīmes, lai krāsotu horizontālo marķējumu. Būvnieki, kur tas vajadzīgs, veic citus labiekārtošanas un teritorijas sakārtošanas darbus. Pirmdien, 8. jūnijā, tika pārkrāsoti stabi, kur nostiprinātas informatīvās zīmes.

«Paldies pilsētniekiem un caurbraucējiem par pacietību, gaidot sastrēgumos. Ja vēl būs kādi satiksmes ierobežojumi, tad tie būs nelieli un īslaicīgi. Būvnieki veica darbus tā, ka nevajadzēja izmantot apbraucamo ceļu pa Pilskalna ielu,» skaidro L. Berga. Viņa piebilst, ka līdz Jāņiem Kalna un Zaļās ielas rekonstrukcijas darbi, visticamāk, tiks pilnībā pabeigti.

Līgumu par remontdarbiem Bauskas novada dome un SIA «Strabag» parakstīja pērnā gada jūlijā. 3,105 kilometrus garajā posmā darbus bija paredzēts izpildīt par 998 803 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Savukārt 21 438 eiro vērtu būvuzraudzību objektā veica SIA «Firma L4». Līgumā bija noteikts pabeigt darbus līdz šī gada 15. maijam. Taču objektīvu iemeslu dēļ to izpilde pagarināta par vienu mēnesi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

Š.Holms

Ar pirmo reizi nesanāca ieasfaltēt aku vākus līmenī! Tagad pačakarēsies un pēc pāris mēnešiem atkal sāks cilāt akas!

pirms 5 gadiem, 2015.06.09 10:35

nu beidz

Nu nevari tu taču rimties! Saulīte spīd, priecājies, vasara taču, bet tu spļauj un spļauj to žulti.Dzīve taču ir tik īsa.

pirms 5 gadiem, 2015.06.09 16:12

dalibnieks

Kā tā -''novada ''speciālistu''komentārs-nevar klāt asfaltbetonu nakts laikā jo objektā ir daudz komunikāciju aku kas ir precīzi jānoregulē........??????

pirms 5 gadiem, 2015.06.10 06:38

Vietējās ziņas