Atāķējoties automobiļa piekabei Iecavā, tā ieripo grāvī

Iecavā, Edvarta Virzas ielā, 8. septembrī vīrietis vadīja automašīnu «Mercedes Benz ML270» sakabē ar piekabi un, atāķējoties sakabes ierīcei, piekabe ieripoja grāvī, bojājot elektrības vadu balsta stabu un ceļa zīmi. Par notikušo sākts administratīvā pārkāpuma process, informē Dace Kalniņa, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes vecākā speciāliste.

Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Bauskas iecirknī 8. septembrī saņemta informācija par 12 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemti 24 administratīvo pārkāpumu lēmumi. Reģistrēts viens ceļu satiksmes negadījums.

Savukārt Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldē 8. septembrī saņemta informācija par 119 gadījumiem, kad iedzīvotāji vērsušies pēc palīdzības policijā vai konstatēts, ka noticis noziedzīgs nodarījums. Ceļu satiksmes uzraudzības jomā pieņemts 101 administratīvo pārkāpumu lēmums, tai skaitā 53 par atļautā braukšanas ātruma pārsniegšanu. Par automašīnas vadīšanu alkohola reibumā sākts viens administratīvā pārkāpuma process. Reģistrēti astoņi ceļu satiksmes negadījumi.


Pievieno komentāru

Vietējās ziņas