Atbalsta 10 tūkstošu eiro piešķiršanu Eiropas Autokrosa čempionāta rīkošanai Mūsas trasē

Bauskas novada domes finanšu komitejas sēdē deputāti lēma virzīt uz novada domes sēdi 28. martā lēmumu par finansējuma piešķiršanu biedrībai «Rencēnu autoklubs», kas arī šogad «Mūsa Raceland» trasē Gailīšu pagastā plāno rīkot Eiropas Autokrosa čempionāta otro kārtu.

«Rencēnu autoklubs» uzņēmās sacensību organizāciju pagājušajā gadā un paveica to pietiekami labi. Arī pirms gada Bauskas novada dome atbalstīja pasākumu finansiāli un lēma to darīt arī šogad, piešķirot desmit tūkstošus eiro.

Starptautiskās Automašīnu federācijas (FIA) Eiropas autokrosa čempionāta otrais posms šogad notiks «Mūsa Raceland» trasē 1. un 2. jūnijā. Organizatori «Rencēnu autoklubs» sola, ka piedalīsies vairāk nekā simt dalībnieku no dažādām valstīm – Latvijas, Lietuvas, Igaunijas, Baltkrievijas, Krievijas, Ukrainas, Čehijas, Slovākijas, Ungārijas, Nīderlandes, Beļģijas, Vācijas, Francijas, Itālijas, Spānijas un Portugāles. Organizatori plāno 1. jūnijā arī koncertu, kurā piedalīsies latviešu grupas «Bermudu divstūris», «Dakota» un citas.

Pievieno komentāru

Vietējās ziņas