Atcelts karantīnas režīms bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās un apkārtnē 1

Ar veselības ministres Ilzes Viņķeles rīkojumu atcelts iepriekš noteiktais karantīnas režīms Bulgārijas valstspiederīgo uzturēšanās vietai bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās un teritorijā Bauskas novadā, Mežotnes pagastā, Garozā, informēja ministrijā.

Kā tika minēts iepriekš, saistībā ar to, ka Lietuvas kompetentās iestādes 6. aprīlī neielaida Lietuvā tranzītā no Somijas, Igaunijas un Latvijas ceļojošus Bulgārijas valstspiederīgos, no kuriem vienam tika laboratoriski apstiprināta Covid-19 diagnoze un ievērojot to, ka minētām personām Latvijā nav deklarētās dzīvesvietas, ar veselības ministres  rīkojumu tika noteikts karantīnas režīms ārzemnieku uzturēšanās vietai bijušās Mežotnes internātvidusskolas telpās un teritorijā Bauskas novadā, Mežotnes pagastā, Garozā.

Pēc 14 dienu karantīnas minētajā uzturēšanas vietā Bulgārijas valstspiederīgie ir atstājuši Latvijas teritoriju, līdz ar to vairs nav nepieciešams saglabāt karantīnas režīmu Mežotnes internātvidusskolas telpās un apkārtnē, norādīja ministrijā.

Pievieno komentāru

Komentāri 1

just

Telpas gatavas Āfrīkas,Sīrijas kara biedriem. Velcome to Mezotne

pirms gada, 2020.04.24 15:27

Vietējās ziņas