«Atdzīvojas» vietējā dambrete 2

Prāta sporta veidos sāk «atdzīvoties» ne tikai Latvijas čempionāta līmeņa sacensības, bet arī mazāka mēroga turnīri. Tā baušķenieki aizbrauca uz sacensībām Sāremā Igaunijā, savukārt Bauskā notika biedrības «Bauskas prātnieks» organizētais turnīrs.

Kausa izcīņa dambretē Igaunijas salā Sāremā notika 25. jūlijā. Baušķenieki uz sacīkstēm aizveda divas vienības – nosacīto jauniešu komandu un veterānu komandu. Individuālajās sacensībās vīriem pirmajā trijniekā Bauskas novada pārstāvji – pirmais Reinis Štāls, otrais Jānis Štāls, trešo vietu dalīja Guntars Purviņš un Jānis Fārnests. Dāmām arī Bauskas novada pārstāves vadībā – pirmā Darja Tkačenko, otrā – Regīna Pironena. Komandu vērtējumā veiksmīgākā bija jaunākā Bauskas novada vienība – Reinis Štāls, Jānis Fārnests un Darja Tkačenko. Otrajā vietā veterāni – Guntars Purviņš, Regīna Pironena un Jānis Āriņš.

Bauskā 31. jūlijā sākās biedrības «Bauskas prātnieks» rīkoto turnīru sērija «Dambretes atgriešanās». Uz sacensībām aicināti visi iesācēji dambretē, kam nav bijis medaļu Latvijas čempionātos, bet mērķa grupa sacensībām tomēr ir pirmsskolas iestāžu audzēkņi un pirmās klases skolēni, kam iepriekšējā gadā nebija iespējas sākt dambretes treniņus «Covid-19» ierobežojumu dēļ. Zēniem U8 grupā šajās sacensībās trešajā vietā Ernests Zvejnieks, otrais – Endijs Juška, pirmais – Ralfs Zvejnieks. U18 grupā veiksmīgākais bija Alberts Zvejnieks.

Nākamās sacīkstes plānotas 5. augustā Iecavā, pie Iecavas mākslas un mūzikas skolas, sadarbībā ar Iecavas jauniešu centru un 7. augustā Īslīces pagastā, pie Īslīces kultūras nama. Vairāk informācijas mājaslapā bauskaspratnieks.lv. Plānots, ka labākie sacensību dalībnieki tiksies finālā Bauskā septembra sākumā.


Pievieno komentāru

Komentāri 2

Livingstons

Laipni gaidām jūs kā šaha treneri. Ja godīgi, tikai tas pietrūkst. Visa informācija kur pieteikties - bauskaspratnieks.lv.

pirms mēneša, 2021.08.04 20:07

Vietējās ziņas