Atis Slakteris savā saimniecībā plāno attīstīt bērnu ūdenssporta klasi 10

Kādreizējais zemkopības, aizsardzības un finanšu ministrs Atis Slakteris Codes pagastā savai saimniecībai "Mālnieki" piederošajā laivu novietnē plāno attīstīt bērniem paredzētu ūdenssporta klasi "Formula-Future", intervijā biznesa portālam "Nozare.lv" pastāstīja ekspolitiķis."Vēl kolhoza laikā Codē darbojās ūdens motosporta sekcija, un tās biedriem ļāva novietni privatizēt. Sākotnēji tā bija visai nožēlojamā stāvoklī, bet ar laiku izveidojām sakārtotu modernu bāzi, kur kā pasaules vicečempions uzaudzināts arī mans dēls Ulvis," sacīja Slakteris, akcentējot, ka laivu novietne nav bizness. "Lai gan "Formula-2", kā jebkurš sporta veids Latvijā, nav pelnoša, tomēr tās loma ir jaunatnes audzināšana. Šajā lietā mums ar dēlu ir lieli plāni. Pasaulē pēdējos gados izveidota salīdzinoši lēta klase "Formula Future", kas paredzēta bērniem, un ceru par godu mazdēlam Latvijā to iedzīvināt. Lietotu laivu var nopirkt par 500 latiem, un pēc tam var iesaistīt visus apkārtnes bērnus ar vecākiem, lai mācās braukt. Lai apmācības projektu realizētu, mēģināsim piesaistīt Eiropas fondu naudu, tomēr būs jāiegulda arī savi līdzekļi," atzina Slakteris. Viņš arī norādīja, ka savulaik saņemtie pārmetumi par pārāk devīgu Ūdenssporta federācijas atbalstīšanu nav bijuši pamatoti. "Kad biju politikā, šad un tad saņēmu pārmetumus par sporta atbalstīšanu, tomēr katrs lats, kas tajā ieguldīts, atmaksājas ar uzviju. Saprotu, ka citiem žēl, jo visiem jau nevar iedot. Jā, ir aizrādījuši, ka Ūdenssporta federācijai piešķirts vairāk, bet, paldies Dievam, ka iedevām, jo nu Latvijai ir izaudzināts 2011.gada pasaules jaunatnes čempions Maksimilians Tučkovs," sacīja Slakteris. Jautāts, vai tiesa, ka esot bijusi doma uzkrāsot uz laivas savu leģendāro teicienu "nothing special", viņš atbildēja piekrītoši. "Jā, tāda doma bija. Nav jau slikti, ka sacensībās šāda laiva pretiniekam - vācietim vai amerikānim - strauji aiziet garām, sak, nekas īpašs, bet astē palikāt. Tomēr neuzkrāsoju, jo jāreklamē atbalstītāji."

Pievieno komentāru

Komentāri 10

TAISNĪBA

Sākas otrais riņķis,kur palikusi ģimenes žurnaliste S.Eglīte?Kārtīgi cilvēki paveic lielus darbus un nelien pa avīzēm un žurnāliem. LAIKAM TUVOJĀS VĒLĒŠANAS .JĀIELIEK LIETĀ šitie TRIKI vecie šamam riņķim nederēs.

pirms 9 gadiem, 2012.02.28 21:52

ups

Novērpes pra'tiņš spešalam--vecuma marasms!

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 19:32

M

Piekritu "Mieram un berzinam".

Šaja upes posma ir ļoti daudz atputnieku un peldetaju. Biezi vien motorlaivu un udensmotociklu ir vairak neka masinu pie RIMI. Kad upe paradas sporta motorlaivas, peldesana ir liegta visiem saja posma, neskatoties uz to, ka kopjam krastus un maksajam zemes nodokli.

Nemot vera, ka upe udens limenis kops 80-tajiem gadiem, kad bija Memele sports laivu baze un notika sacensibas, ir krities 1m, butu parak nepardomati atlaut seit veidot "izmeginajuma trasi iesacejiem".

Ideja nav pelama tacu jamekle ir cita vieta.

pirms 9 gadiem, 2012.02.26 10:12

Atis tiktāl nojūdzies,ka vairs dēlam savam vārdu neatceras//
Slakterdēla vārds taču ir UVIS, nevis ULVIS

pirms 9 gadiem, 2012.02.25 21:52

Miers un bērziņš

Mēmeles upes posmā no Codes darbnīcām līdz gaisa tiltam pie ATU ir jānosaka aizliegums braukāt ar sporta motorlaivām un ūdensmotocikliem!~!!! Jo tas ir bīstami peldētājiem un troksnis arī neciešams ..
Ja šie nasingi spešāli grib vizināties -- lai brauc uz Alūksnes ezeru!!!
Bauskas novada domes deputāti --Nosakiet aizliegumu upju posmos!!! Arī citos upju posmos ir jāaizliedz!!!
...bet vispār liekas, ka slakteris palēnām jūk prātā

pirms 9 gadiem, 2012.02.25 21:15

zuupa

Kur viirs tur vards,es tikai paklanos ata priekša.Iststs zemgales Vecis kam ir pauti,neiazmirst Bausku nekad............UN ja jau petuhs atzist ati...ta tad bez komentariem

pirms 9 gadiem, 2012.02.25 20:17

pajolitis

Atis jauniba tikai pa pirmajam vietam vien brauca.

pirms 9 gadiem, 2012.02.25 18:50

Latvijā un pasaulē