Atkal pārceļ valsts un pašvaldības pakalpojumu centra atklāšanu Bauskā 3

Vēl mēnesi iekavēsies valsts un pašvaldības vienotā klientu apkalpošanas centra (VPVKAC) atklāšana Bauskā, aģentūru LETA informēja pašvaldības sabiedrisko attiecību speciālists Artūrs Dulbe.

Sākotnēji centra atklāšana bija paredzēta septembra sākumā, taču tika pārcelta uz 3. decembri saistībā ar nepilnībām būvprojektā. Ieilgstot iepirkumam par darbu veikšanu un pašiem darbiem, centra izveides termiņš tika pagarināts līdz 2019. gada 3. janvārim, taču arī vakar VPVKAC atklāts netika.

A.Dulbe skaidroja, ka centra telpās joprojām tiek veikti remontdarbi. Tāpat līdz janvāra vidum ieplānota mēbeļu piegāde. Paredzēts, ka centra atklāšana varētu notikt februāra sākumā.

Vienlaikus Bauskas novada dome pēdējā domes sēdē 2018. gadā lēmusi līdz 2021. gada 31. decembrim pagarināt nomas līgumus ar Valsts zemes dienesta Zemgales reģionālo nodaļu un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūru, kas darbosies VPVKAC. Tāpat tiks noslēgti līgumi ar Lauku atbalsta dienesta Zemgales reģionālo lauksaimniecības pārvaldi un Valsts ieņēmumu dienestu.

Jau vēstīts, ka pašvaldība ir lūgusi Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministriju pagarināt Bauskas novada VPVKAC izveides un atvēršanas termiņu.

Darbus objektā veic SIA «Cascade Mining» par 97 099 eiro, ieskaitot pievienotās vērtības nodokli. Izsludinātajam konkursam «Bauskas novada pašvaldības administrācijas ēkas klientu apkalpošanas centra izbūve» pieteicās tikai šis pretendents.

VPVKAC Bauskā vienu reizi nedēļā tiks nodrošinātas Lauku atbalsta dienesta konsultācijas, trīs reizes nedēļā – Valsts ieņēmumu dienesta speciālistu konsultācijas un piecas reizes nedēļā – Valsts zemes dienesta un Valsts sociālās apdrošināšanas aģentūras pakalpojumi.

Šī centra izveides un uzturēšanas izmaksas ir 110 532 eiro, no kuriem 54 600 eiro ir valsts dotācija un 55 932 eiro – pašvaldības līdzekļi.

Pievieno komentāru

Komentāri 3

diez

cik cilvēkiem vienā apmeklējuma reizē vajag visu šo dienestu pakalpojumus vienlaicīgi? varētu saprast LAD pārvietošanu uz pilsētu no Bērzkalniem, bet parējie jau tāpat atradās vienā ēkā, piedevām vēl interneta laikmetā.

pirms gada, 2019.01.04 10:58

zoste

Kad LAD ir bijis Bērzkalnos?

pirms gada, 2019.01.04 21:38

porūža krampim

kāda starpība, ka sauc to sargmājiņā iekārtoto iestādījumu lauksaimniekiem?

pirms gada, 2019.01.05 12:09

Vietējās ziņas